O firmie

Nasze biuro rachunkowe zostało założone kilkanaście lat temu. Działamy na podstawie zezwolenia otrzymanego od Ministerstwa Finansów. Dowodem na posiadane przez nas uprawnienia i kompetencje są uzyskane przez nas certyfikaty.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług i działamy kompleksowo. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najistotniejszą, dlatego staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, by sprostać jego wymaganiom i zaoferować jak najlepszą jakość usług. Tym, co nas wyróżnia spośród wielu innych firm to fachowość, profesjonalizm i poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Każdego klienta traktujemy jednostkowo i staramy się dobrać zakres działań do potrzeb jego przedsiębiorstwa.

Cechuje nas rzetelność i skrupulatność. Pilnujemy, by w przygotowywane przez nas dokumentacje nie wkradł się żaden, nawet najmniejszy, błąd. Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania do prowadzenia księgowości.

Możemy zająć się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, Ksiąg Przychodów i Rozchodów, obsługą kadrowo-płacową, sporządzaniem bilansów i sprawozdań z kondycji finansowej firmy oraz wieloma innymi kwestiami dotyczącymi zagadnień finansowych i podatkowych.

Korzystając z usług naszego biura podatkowego zyskują Państwo prawidłowo wypełnioną dokumentację oraz oszczędzają czas i pieniądze.

Przy zarządzaniu sprawami przedsiębiorstwa jest niezwykle istotne. W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy także doradztwo w zakresie formalności, których należy dopełnić otwierając własny biznes.

Posiadamy duży parking przed siedzibą firmy, więc nie muszą się Państwo obawiać o miejsca parkingowe.

Zapraszamy do kontaktu!